Магазин

Купити крафтове ПИВО

Приймаємо замовлення від 10 літрів
Light beer

Light beer

40.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 4,5
Густина (±0,2)% 12
Пиво Lager

Пиво Lager

50.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 4,4
Густина (±0,2)% 15
Пиво Пшеничне

Пиво Пшеничне

50.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 4,5
Густина (±0,2)% 12
Pale Ale

Pale Ale

60.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 6,5
Густина (±0,2)% 16
Пиво Porter

Пиво Porter

60.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 6,5
Густина (±0,2)% 16
India Pale Ale

India Pale Ale

70.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 4,6
Густина (±0,2)% 12,5
Медове

Медове

60.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 5,5
Густина (±0,2)% 16
RedIPA

RedIPA

80.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 5
Густина (±0,2)% 15
Black Milk Stout

Black Milk Stout

70.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 5
Густина (±0,2)% 15
LaChouffe

LaChouffe

90.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 8
Густина (±0,2)% 21,5
Strong

Strong

50.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) 7
Густина (±0,2)% 17,5
Christmas Ale

Christmas Ale

70.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %)
Густина (±0,2)%
Лимонад

Лимонад

30.00 грн
за 1 літр
Алкоголь (не меньше %) -
Густина (±0,2)% -

Інтернет-магазин крафтового пива Хотянівської пивоварні «HottS» – найкраща якість по вигідною ціною!

Чи пробували ви колись крафтове пиво? Якщо ні, то ви ще не знаєте, яким має бути смак справжнього натурального пива, звареного професіоналами своєї справи. Хочановська пивоварня «Hott’S» пропонує виправити цей недогляд – в офіційному інтернет-магазині на вас вже чекають унікальні сорти крафтового пива та безалкогольних напоїв. Ну а поціновувачі пивної культури знайдуть тут для себе нові рецептури хатанівських пивоварів, які по-новому відкриють цей дивовижний та багатогранний пінний напій.

За що ми так любимо крафтове пиво?

Жодне масове пивне виробництво ніколи не зможе зрівнятися з продукцією невеликої крафтової броварні, де акцент робиться насамперед на якість та глибокий цікавий смак. Ми пропонуємо вам забути плоске пиво з магазину та спробувати авторський крафт, зварений у відокремленому тихому куточку, оточеному природою та чистою енергетикою. Крафтове пиво Hott’S це:

 • натуральні добірні інгредієнти найвищої якості;
 • сучасне виробництво європейського зразка;
 • постійні експерименти зі смаковими нюансами пива;
 • контроль якості продукції на кожному етапі виробництва;
 • найкращі пивовари, закохані у свою справу;
 • відсутність синтетичних барвників та консервантів;
 • неймовірний глибокий смак пива, що захоплює з першого ковтка.

Кращі рецепти «Hott’S» – натуральні інгредієнти без додавання консервантів

Авторські рецептури пивоварів є результатом копіткої праці та ретельного відбору інгредієнтів, завдяки чому ви можете купити крафтове пиво Hott’S на будь-який смак. Для варіння смачного пива використовуються традиційні компоненти, вдала комбінація яких народжує дивовижні напої, що вражають насиченими смаками. Пиво, зварене на Хотянівській броварні, складається з чотирьох основних інгредієнтів:

 • Артезіанська вода – чиста вода з артезіанського джерела, насичена корисними мінералами, повною мірою розкриває смак крафтового пива;
 • Солод – для варіння пива ми використовуємо різні сорти солоду, комбінації яких надають напою глибоких оригінальних смакових відтінків. В асортименті пивного інтернет-магазину ви знайдете пиво, зварене на основі світлого та темного солоду, паленого, карамельного та інших унікальних сортів, за допомогою яких пивовари Hott’S створюють свої авторські шедеври;
 • Хміль – саме хміль здатний надати пиву характерної приємної гіркуватості у смаку та ароматі, а також густу щільну піну. Щоб надавати напою різні відтінки, ми використовуємо рідкісні сорти хмелю, які дарують крафтовому пиву унікальні та неповторні нотки;
 • Пивні дріжджі – культуру одноклітинних грибків додають при зброджуванні пивного сусла з хмелем. Саме від сорту дріжджів залежатиме характер, стиль та смакові нюанси пива.

Також пивовари експериментують із прянощами – додаючи в пиво різні спеції, вдається створювати справді розкішні за смаком сорти пива. В інтернет-магазині пивоварні «Hott’S» ви знайдете найсмачніші елі та табори з додаванням прянощів, що відтіняють смак та аромат напою. Крім того, варто зазначити, що в пиві «Hott’S» відсутні консерванти – термін зберігання напоїв не перевищує 7 днів, що говорить про їхню натуральність і високу якість.

Окрім пива ви також зможете купити напої від Хотянівської пивоварні – найсмачніший хлібний квас, зварений на основі традиційної рецептури, ароматний соковитий яблучний сидр та освіжаючий натуральний лимонад. Всі напої мають яскравий насичений смак без підсилювачів, барвників та консервантів.

Як замовити та купити пиво та напої від Хотянівської пивоварні «Hott’

Крафтова пивоварня «Hott’S» пропонує вам поринути у світ приголомшливої ​​пивної культури – встигніть купити смачне крафтове пиво, зварене досвідченими пивоварами на основі традиційних рецептур з використанням авторських фішок. В офіційному інтернет-магазині пивоварні на вас чекають:

 • унікальні сорти темного, напівтемного, світлого пива та елей;
 • смачні натуральні напої;
 • найкраща якість пивної продукції;
 • доступні ціни на всі тов