Про нас

Крафтова пивоварня HOTT`S | pivo.kiev.ua

Крафтова пивоварня Hott`S.

     Хотянівське пиво Хотянівська пивоварня «Hott’S» – це невелике ремісниче підприємство, яке знаходиться в екологічно чистому куточку Київської області у селі Хотянівка. Пивоварня оточена красою незайманої незайманої природи – розливів річки, соснового лісу, безкраїх полів. Енергетика природи надихає пивоварів на створення екологічно чистого продукту – смачного натурального пива, звареного на основі найкращих традицій світового пивоваріння.

Виробництво європейського стандарту

      Невелике пивоварне виробництво «Hott’S» спочатку реалізовувалося для створення високоякісного продукту, що відповідає міжнародним стандартам. Для створення смачного, а головне натурального та корисного пива було закуплено найкраще обладнання, завдяки якому пивоварня відповідає європейським вимогам варіння, бродіння та дображування пива.

      Випуск продукції пивоварень «Hott’S» здійснюється невеликими партіями. Ми робимо акцент не на масове виробництво, а на створення справді смачних, унікальних сортів пива, які зможуть задовольнити справжніх поціновувачів цього благородного напою. На сьогоднішній день пивоварня готова запропонувати дев’ять сортів пива, отриманих в результаті багатьох експериментів кращих фахівців у галузі пивоваріння, а також яблучний сидр, хлібний квас та лимонад, які здивують насиченістю та яскравістю смаку.

Крафтове пиво «Hott’S» – на хвилі світових тенденцій

      У той час як в Україні тільки зароджується та розвивається культура споживання унікального крафтового пива, у таких пивних столицях світу як Бельгія чи Німеччина дана тенденція далеко не нова. У багатьох містах Чехії, Німеччини та Бельгії можна зустріти по кілька крафтових пивоварень, кожна з яких пропонує свої неповторні авторські рецепти та сорти пива.

      Наголос на створення ремісничого пива пивоварень «Hott’S» було зроблено не випадково. Ми прагнемо запозичити та прищепити українцям любов до справді якісного та смачного продукту без консервантів та штучних добавок. Пивовари щодня трудяться, щоб порадувати вас правильно звареним, не пастеризованим пивом, не тільки смачним, а й корисним. Вкладаючи всю душу у свою роботу, майстри пивоваріння вміло поєднують традиції та сучасні технології з авторським баченням на цей шляхетний напій.

 

Пиво «Hott’S» – чому ви його полюбите

      Пиво – як багато всього закладено у цьому слові. Це не просто напій, це ціла культура, традиції, яскраві емоції, дружні зустрічі та найяскравіша палітра найнасиченіших смаків. Рецепти крафтового пива «Hott’S» були отримані в результаті багатьох експериментів, в результаті яких були відібрані кращі представники для представлення нашим споживачам.Кожен, хто хоч раз спробує пиво, зварене в Хотянівській пивоварні, зможе особисто переконатися в незаперечних перевагах продукції:

  • Багаті, насичені яскраві смаки від легких освіжаючих таборів до оксамитових карамельно-кавових портерів;
  • Натуральні інгредієнти, які дарують пиву чисті та незіпсовані консервантами смакові якості – артезіанська вода, найкращі сорти солоду та хмелю та нічого зайвого;
  • Авторські рецепти пивоварів «Hott’S» – новий погляд на традиційні напої, кохані кожним поціновувачем пива;
  • Сучасне виробництво, що гарантує свіжість та якість продукції;
  • Доступні ціни на весь асортимент, а також вигідні умови для покупки пива та безалкогольних напоїв оптом.