Прайс

скачать прайс
Крафтова пивоварня HOTT`S | pivo.kiev.ua

Ціни на продукцію ТМ Hott`S

Найменування продукціїОптова ціна, грн/літрАлкоголь, щонайменшеЩільність (±0,2)%
Пиво Light Beer (Хотянівка) договірна 4,5 12,0
Пиво Lager (Хотянівка) договірна 4,4 11,0
Пиво Пшеничное (Хотянівка) договірна 4,5 12,0
Аmerican Pale Ale (Хотянівка) договірна 6,5 16,0
Пиво Porter (Хотянівка) договірна 6,5 16,0
Пиво Sweet Wheat (Хотянівка) договірна 4,4 15,0
Пиво Jahan Rice (Хотянівка) договірна 4,6 12,5
Пиво RedIPA (Хотянівка) договірна 5.8 15.00
Пиво Milk Stout (Хотянівка) договірна 5.0 15.00
ПИВО Медове (Хотянівка) договірна 5,5 16
Лимонад (Хотянівка) договірна - -
CREZY APPLE (Хотянівка) договірна - -

Бездоганна якість за вигідною ціною

КрафтоваВеличезне значення приділяє якості своєї продукції. Ми щодня працюємо, щоб порадувати поціновувачів смачного натурального пива, справжнього хлібного квасу та освіжаючого лимонаду. Хотянівська пивоварня готова запропонувати вигідні умови співпраці для реалізації пастеризованого нефільтрованого пива. У нас ви можете купити пиво оптом для барів, ресторанів та кави – порадуйте своїх гостей справді якісним продуктом.

«Hott’S» – вкладаємо душу у створення унікальних рецептів пива

Для створення по-справжньому смачного оксамитового пива наші пивовари використовують виключно натуральні, добірні компоненти – найчистішу артезіанську воду, найкращі сорти солоду та ароматний хміль. Варіння пива здійснюється за перевіреними поколіннями пивоварів рецептами, які удосконалюються на нашому виробництві для отримання нових унікальних смакових відтінків. Пивоварня «Hott’s» кожному клієнту гарантує найвищу якість пивної та безалкогольної продукції. Живе натуральне пиво, де зберігається максимум поживних властивостей, легко п’ється і дарує справжню насолоду від багатого смаку напою.

Клієнти віддають перевагу пиву «Hott’

      Все більше і більше людей помічають колосальну різницю магазинного євротабору та авторського крафту. Ремісниче пиво має безліч переваг перед плоскими напоями, орієнтованими на масового споживача. Хочановська пивоварня створює унікальний продукт, перевагу якого вже встигли оцінити багато клієнтів:

  • Відсутність нескладеної сировини, синтетичних добавок, консервантів та ароматизаторів;
  • Традиційний процес пивоваріння, що складається з варіння, бродіння та дображивания;
  • Використання виключно органічних натуральних інгредієнтів – води, зерна та хмелю;
  • Широка палітра пива на будь-який смак від легких таборів до насичених темних портерів;
  • Нетривалий термін зберігання в 7 днів – завжди свіже, смачне, ароматне та пінне пиво;
  • Унікальні авторські рецептури, які є результатом багаторічних експериментів та доробок;
  • Кращі ціни на алкогольні та безалкогольні напої.

Купити пиво «Hott’S» оптом

      Хотянівська пивоварня пропонує потенційним партнерам продаж пива власного виробництва оптом за найдемократичнішими та найвигіднішими цінами. Hott’s готовий запропонувати продукт найвищої якості, що зберігає в собі користь і неповторний смак кожного інгредієнта.Завдяки багаторічним експериментам ми вивели ідеальні рецептури пивних напоїв, які припадуть до смаку справжнім поціновувачам та любителям нефільтрованого живого пива. Пивоварня орієнтована на тривалу співпрацю з барами, пабами, кафе, спеціалізованими пивними магазинами та ін. – ми гарантуємо, що кожен клієнт буде просто захоплений смаком шедеврів пивоварів «Hott’S».

    Ознайомитись з асортиментом пивоварні допоможе докладний каталог, де докладно описаний кожен вид пива та безалкогольних напоїв. Особливу увагу ми приділяємо натуральному складу та рецептурі – ознайомившись з кожним сортом пива, стає зрозуміло наскільки трепетно ​​наші пивовари підходять до варіння пива, відбору компонентів та складання рецептур. На кожне наше пиво ціна є абсолютно демократичною та доступною – ідеальне поєднання доступної вартості та неповторного смаку продукції «Hott’S» робить пивоварню найкращим вибором для тривалої та плідної співпраці.